Connect with us

Музика

Световната истерия за турнето на Louis Tomlinson обзема и България

Avatar

Публикувано

на

Louis Tomlinson p jpeg

Хиляди тийнейджъри с вълнение очакват световната дата на пускане на билетите 19 октомври

Само седмица след официалната новина за мащабното 2023 турне на Louis Tomlinson, което включва и София на 18 септември, настъпи масов фурор в мрежата. Вокалистът и основен автор на музиката на сензационните One Direction, Луи идва за пръв път в София на 18 септември 2023 година за концерт, част от турнето „Faith in the Future“ и вълненията обхващат не само тийнейджърите, но и техните родители.

За да се избегнат истерията, виртуалните опашки и притесненията на феновете, Fest Team, в партньорство с най-голямата компания за събития в света Live Nation, въвежда и нов механизъм, за да улесни най-големите почитатели на британската звезда да се сдобият с билет за концерта му в София на 18 септември. Освен чрез членство във фен клуба на Louis Tomlinson, феновете ще могат предварително да се регистрират на Fest Team, за да са сред първите с билети за първия концерт на артиста у нас.

“Очакват се интензивни онлайн продажби за концертите на Louis Tomlinson. Наши европейски партньори ни сигнализираха за високия интерес към тур датите в цяла Европа, буквално цялата мрежа „жужи“ на тема „Луи“. Взели сме всички необходими мерки да предотвратим натоварване на канала за продажба Ticketstation, познато от миналата година със sold out концерти, с нови системи за сигурност срещу ботовете и агенти на сайтове за препродажба. Препоръчваме предварителна регистрация, за да се спести време и за повече сигурност на покупката,“ коментират организаторите.

В специална подкатегория на сайта на Fest Team още днес в 17:00 стартира предварителната регистрация. При попълване на данните си в сряда сутрин потребителите ще получат уникален код, с който могат ще могат първи да си купят от билетите от предварителната продажба, която започва в 11:00 на 19 октомври в цял свят.

Advertisement

Ето и всички дати от грандиозното турне на британеца:

Date Country City Venue
Tue 29 Aug 2023 Germany Hamburg Barclays Arena
Thu 31 Aug 2023 Denmark Copenhagen Royal Arena
Fri 1 Sep 2023 Norway Oslo Spektrum
Sat 2 Sep 2023 Sweden Stockholm Hovet
Mon 4 Sep 2023 Finland Helsinki Ice Hall
Tue 5 Sep 2023 Estonia Tallinn Saku Arena
Thu 7 Sep 2023 Latvia Riga Arena Riga
Fri 8 Sep 2023 Lithuania Kaunas Zalgiris Arena
Sun 10 Sep 2023 Poland Krakow Tauron Arena
Mon 11 Sep 2023 Poland Lodz Atlas Arena
Wed 13 Sep 2023 Austria Vienna Wiener Stadthalle
Thu 14 Sep 2023 Slovenia Ljubljana Stozice Arena
Fri 15 Sep 2023 Hungary Budapest Budapest Arena
Sun 17 Sep 2023 Romania Bucharest Arenele Romane
Mon 18 Sep 2023 Bulgaria Sofia Arena Armeec
Wed 20 Sep 2023 Greece Athens Petras Theater
Sun 1 Oct 2023 Spain Bilbao  Bilbao Arena Miribilla
Tue 3 Oct 2023 Portugal Lisbon Altice Arena
Thu 5 Oct 2023 Spain Madrid WiZink Center
Fri 6 Oct 2023 Spain Barcelona Palau Sant Jordi
Sun 8 Oct 2023 Italy Turin Palau Alpitour
Mon 9 Oct 2023 Italy Bologna Unipol Arena
Wed 11 Oct 2023 Luxembourg Esch-sur-Alzette Rockhal
Thu 12 Oct 2023 Belgium Antwerp Sportpaleis
Sat 14 Oct 2023 France Paris Accor Arena
Sun 15 Oct 2023 Netherlands Amsterdam Ziggo Dome
Tue 17 Oct 2023 Germany Cologne Lanxess Arena
Thu 19 Oct 2023 Czech Republic Prague O2 Arena
Fri 20 Oct 2023 Germany Berlin Mercedes-Benz Arena
Sun 22 Oct 2023 Germany Munich Olympiahalle
Mon 23 Oct 2023 Switzerland Zurich Hallenstadion

Date Country City Venue
Wed 8 Nov 2023 Ireland Dublin 3Arena
Fri 10 Nov 2023 United Kingdom Sheffield Utilita Arena
Sat 11 Nov 2023 United Kingdom Manchester AO Arena
Sun 12 Nov 2023 United Kingdom Glasgow OVO Hydro

Tue 14 Nov 2023 United Kingdom Brighton Brighton Centre
Wed 15 Nov 2023 United Kingdom Cardiff International Arena
Fri 17 Nov 2023 United Kingdom London The O2
Sat 18 Nov 2023 United Kingdom Birmingham Resorts World Arena

Събитието във фейсбук е тук: Louis Tomlinson в България . Билетите за концерта на Louis Tomlinson ще бъдат налични от 19 октомври в 11:00, когато стартира предварителната и ексклузивна продажба за членовете на Fest Club и на фен клуба на артиста, а в масова продажба и на цени от 80 до 120 лв. влизат от 21 октомври в мрежата на Ticketstation.

Advertisement

Информация за всички предстоящи събития на Fest Team може да намерите на festteam.bg, ticketstation.bg и в социалните мрежи.

Continue Reading
Advertisement